Penziony | Kempy | Hotely | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování

Přehlídka obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN se blíží

24.03.2015 |

 Poslední březnový víkend bude areál PVA EXPO PRAHA patřit karavaninku. Návštěvníci zhlédnout na výstavní ploše o 9 400 m2 přehlídku téměř 50 vystavovatelů. Kromě obytných automobilů a karavanů nebudou chybět ani doplňky pro kempování. Sezóna letních dovolených se blíží! Přijďte se i vy poohlédnout po příbytku na čtyřech kolech, se kterým procestujete celý svět.

Veletrh FOR CARAVAN 2015 si pro vás i letos přichystal komplexní nabídku toho nejlepšího, co je z oblasti karavaninku a nezávislého cestování na českém trhu k dostání. Představení nových modelů pro sezónu 2015 doplní i oblíbený bazar karavanů. Návštěvníci se mohou těšit na firmy Caravan Metropol, Blue Rent, Hykro,  HV Caravans,  Vispa, Donako, Kov Velim, Kobras, JM Trade, Hyundai, Prokaravan, Burimex a další. To vše od 27. do 29. března 2015 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Karavanové městečko v Letňanech

Zájemci, kteří na FOR CARAVAN dorazí se svým obytným autem nebo karavanem budou mít možnost nepřetržitého i nočního parkování po celou dobu výstavy. Plocha v zadní části veřejného parkoviště se tak na 3 dny promění v karavanové městečko všech milovníků cestování. Třídenní parkovné vás vyjde na 600 Kč (27. – 29. března). K dispozici bude WC a tekoucí voda.

Základní informace

FOR CARAVAN 2015: 27. – 29. března 2015

Otvírací doba: denně od 10.00 – 18.00 hodin

Vstupné:

Parkování: obytný vůz – 300 Kč / den; osobní automobil: 150 Kč / den

Více informací: www.forcaravan.cz

Ve stejném termínu proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA i největší cyklistický veletrh FOR BIKES.

Autor: hugo.p

Diskuse

Zatím není žádný názor k tomuto článku.

User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76273