Penziony | Kempy | Hotely | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
Kliknutím tento detail vytisknete Kliknutím tento detail vytisknete
fotovideo
Rekreační středisko Fiola
Nahlásit neaktuální údaje

Kemp Rekreační středisko Fiola - Diskuse

  • 1
  • / 1
uživatel martanas13

mohu poprosit o zaslání web str

martanas13 (28.08.2008 | 01:18)

mohu poprosit o zaslání web stránek kempu fiola prosím na mail martanas13seznam.cz

uživatelka Vladulle

Jak jsme si uzili

Vladulle (25.06.2008 | 11:45)

Tento clanek je jak o fitcentru, tak i o kempu, ve kterem jsme meli tu cest stravit pouhy vikend - nastesti....

Tak jsme se nechaly zlákat na „cvičební víkend“. Bylo nás pět, jako v té knížce , a těšily jsme se, jak si užijeme. Pohybu, přírody, zdravého a dobrého jídla a společnosti lidí naladěných na stejnou notu. Leták, zvoucí na akci Mohelno 2008, pod záštitou FIT TIME s. r. o., fitstudia v Praze 9, překypoval optimismem a nabídka se nám zdála naprosto okouzlující. Že nás měl právě ten až křečovitý optimismus, dokreslený mnoha „usměváčky“, varovat, to nás opravdu nenapadlo.
V dobré náladě jsme dorazily na místo. Mělo nás očekávat sice prosté, ale naprosto vyhovující ubytování v chatkách. Když jsme vstoupily, dobrá nálada nás opustila. Uklizeno nebylo ani náhodou, koberec plný špíny, zaschlá krev na palandě (došlo zde snad k nějakému zločinu?), skříň bez dveří zato plná prachu. Trus od myší na matracích a chybějící polštář a peřina. A zdůvodnění? Jak prosté. Sezóna přece teprve začíná! To bychom tedy rády věděly, jak to tam vypadá, když končí!!!! Nebyla to sice chyba fitka, ale kempu, nicméně začínat placený pobyt tím, že si musíte vyžebrat kbelík, hadr a vysavač, abyste si uklidili, to je fakt docela síla.
Bohužel , tohle nebylo jediné, co nás na tak skvěle propagovaném pobytu otrávilo. Celá organizace pobytu byla pravděpodobně zaměřena na lidi, kteří tohle už absolvovali, členy fitka a skalní příznivce. Jak jinak si vysvětlit, že informace o rozvrhu cvičení, o přihlášení na další možnosti sportovního vyžití byly kusé, neřkuli žádné? Odpověď na dotaz, kde je nástěnka s rozvrhem také stojí za zaznamenání:“Ta tam byla loni!“ Velmi přínosné, zvlášť pro ty, kteří se účastnili poprvé. Třeba pro nás anebo pro toho pána, kterého bez předchozího upozornění vyškrtli ze spinningu. O tom jsme se bezděčně doslechly, že hned jak přijel bylo jasné, že je potížista a že stejně není z „našeho fitka“. Takže teď už nám bylo opravdu jasno. Tohle celé se dělá pro lidi „z našeho fitka“ a ti ostatní jsou tam do počtu, aby se to trochu rentovalo.
Ale teď už stručně: u takového sportovního pobytu bychom očekávaly, že stravování bude zaměřeno na zdravou výživu. Omyl. Snídaně – chleba, rohlík, vánočka, džem, máslo, pomazánka. Slazené kakao, slazený čaj (cukrem moučka – což je taky docela unikum), kafe. O neslazený čaj jsme si musely říci. Další den totéž, s výjimkou vánočky (už nezbyla) a chleba pro změnu namazaný pomazánkou od předchozí večeře. To, že si každý dospělý člověk radši namaže chleba sám, to asi nikoho nenapadlo a že se k jídlu dává talířek, to je zřejmě v tomto zařízení naprosté novum. Suchý chléb byl na vyžádání… Sobotní oběd sliboval boloňské špagety. To by tedy v Bologni koukali – protože rozvařené s pochybnou omáčkou, masem a párky a ještě studené, je tam určitě nepodávají. Večeře se vydařila, pečené selátko sice také nespadá do správné výživy, ale nakonec proč si výjimečně nedopřát? Škoda jen, že to bylo tak pozdě večer… V neděli k obědu svíčková, trochu zvláštní na cvičebním víkendu. Jedno vybočení ze zdravé stravy v podobě pečeného vepřového snad stačilo. Leták také sliboval mňamky u baru – tak o nich jsme si mohly nechat jen zdát. (Stejně jako o bazénu, a dalších slibovaných atrakcích).
A protože jsme rejpalky, neodpustíme si ani pár slov o čistotě a hygieně vůbec. Vzhledem k počasí se cvičilo na karimatkách v jídelně. Na špinavé zemi, kolem chodili lidi na toalety a do sprch. Tedy na toalety a sprchy, které se průběžně neuklízely. Skoro bychom si myslely, že u placeného pobytu by úklid měl být samozřejmostí. V neděli to už byla skoro katastrofa – sociální zařízení jevilo známky potopy a bláto bylo všudypřítomné.
Takže za pouhých 1.650,- Kč to byl víkend plný nezapomenutelných zážitků!
P. S. Něco k cenám: 7denní pobyt v kempu stojí 2.800,- (plná penze+ svačina) . Na přiloženém letáku se dozvíte, kolik platí cvičící a necvičící účastníci. V ceně je samozřejmě rozdíl. Ale proč necvičící platili 1.350,- Kč to opravdu nechápeme. Normálně by za dva dny v kempu podle výše uvedené ceny platili osm stovek. Je těch 550,- Kč navíc úlitba tomu, že měli tu čest strávit víkend v tak skvělých podmínkách (museli si uklízet, nemuseli si mazat chleb ani kousat špagety) a s tak skvělými lidmi z „našeho fitka“, to je otázka….

uživatelka divika

RE: Jak jsme si uzili

divika ( 4.01.2009 | 18:40)

Nejsem z „našeho fitka“,ale i přesto jsme tam už po 3 roky prožili nádhernou dovolenou, plnou koupání, sluníčka, sportu a dobrého jídla. Asi to chce jen trochu skromnosti a nečekat za pár kaček interhotel a nadívané křepelky.


  • 1
User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76318